O stronie

Założenie własnej firmy w Azji wydaje Ci się być czarną magią? Dzięki naszej pomocy z łatwością założysz własną spółkę w Singapurze. Serwis Firma w Singapurze to kompleksowa odpowiedź na wszelkie pytania związane z prowadzeniem spółki w tym niewielkim azjatyckim państwie.

Dlaczego warto założyć spółkę w Singapurze? Według licznych rankingów to jeden z krajów, w których najłatwiej prowadzić własny biznes. Do tego dochodzi niezwykle korzystne prawo podatkowe i brak konieczności odprowadzania składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Narodowego Funduszu Zdrowia. Założenie spółki w Singapurze jest zupełnie legalne, a prowadzenie firmy nie przysparza wielu kłopotów.

Chociaż Polska gospodarka radzi sobie coraz lepiej w ostatnich latach, to jednak daleko jej jeszcze do singapurskiego poziomu. Nie bez powodu ten kraj został jednym z pierwszych czterech azjatyckich tygrysów! Zakładając spółkę w Singapurze, otwierasz się na świat zupełnie nowych możliwości.

Nasza strona nie tylko pomoże Ci zrozumieć, jakie formalności musisz dopełnić, aby stać się właścicielem spółki w Singapurze. Znajdziesz tutaj także cenne porady i ciekawostki ze świata azjatyckiej kultury pracy, aktualności z rynku i informacje o ciekawych pomysłach na biznes w Singapurze! Zapraszamy do kontaktu!